У заступника Табачника, котрий займався плагіатом, на диво розумна донька

Kyiv Post
1 июня 2011 17:30 2
Версия для печати

Заступник міністра освіти Євген Суліма.

Всеукраїнську олімпіаду з російської мови, яку наказав проводити міністр освіти Дмитро Табачник в минулому році, виграла донька його заступника Євгенія Суліми Валерія.

Крім цього, вона перемогла ще у всеукраїнській олімпіаді з правознавства, виграла міську олімпіаду з англійської мови, взяла друге місце на міській олімпіаді з української мови і літератури і перемогла у Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням в номінації "Історія України і державотворення", повідомляє сайт “Свідомо”.

Такими здобутками не може похизуватися жоден інший школяр України - прізвища серед переможців олімпіад не повторюються. Зазвичай більше однієї Всеукраїнської олімпіади не виграє ніхто.

Тепер дівчина отримає гарантовано отримає додаткових 50 балів при вступі до вищого навчального закладу, що є значною "форою" перед рештою вступників. Щоправда невідомо, чи вступатиме учениця 191-ї київської гімназії до українського вишу - переможцям олімпіади з російської мови були дані гранти на навчання в Росії.

Перший заступник міністра освіти Євген Суліма відомий тим, що не вказував посилання на авторів, яких цитував у своїй книзі “Глобалістика”, а натомість приводив у ній цитати Усами бін Ладена та Муаммара Каддафі.

Читайте нас в или в
Последние комментарии
Kyiv Post приветствует комментарии и оживленные дискуссии. Разрешается конструктивная критика по теме. Комментарии, содержащие нецензурную лексику или личные оскорбления, будут удалены с сайта.
Если вы заметили комментарий, который не соответствует этим стандартам, пожалуйста, сообщите в редакцию. Мы примем меры, чтобы заблокировать нарушителя.
  • Треба спочатку розібратися, а вже потім горланити)))) точно шоу-мени)))) клоуни!!!

    Анонимно 1 июня 2011 22:34 0

резюме
автопродажа
фильмы
телепрограмма

Партія Регіонів вдається до загрозливих для України дій , направлених на поділ країни за мовним критерієм та провокує соціальні «бунти».
Андрій Мамалига 8 июня 2012 12:18
За вироком суду, ідею розбагатіти за допомогою терактів засуджений за минулорічний терористичний акт в Макіївці Дмитро Онуфрак запозичив із фільму "Міцний горішок".
Андрій Мамалига 6 июня 2012 13:19
Сьогодні Вищий Спеціалізований суд з розгляду цивільних та кримінальних справ скасував вирок Баришівського районного суду Київської області у справі про вбивство Василя Кривозуба.
Андрій Мамалига 31 мая 2012 15:46
Вищий Спеціалізований Суд України призначив розгляд справи про вбивство Василя Кривозуба на 31 травня 2012 року
Андрій Мамалига 14 мая 2012 22:20
Якщо ви – турист і вже пакуєте валізи до Києва, не забудьте взяти з собою український чи російський розмовник.
Елена Гончарова 25 апреля 2012 10:01